Richtrovy boudy

Moderní penzion pod nejvyššími hřebeny Krkonoš

Na spolupráci s Richtrovými boudami jsme se těšili. Oba objekty mají silný příběh, který jsme se snažili jemně protnout do obsahu nového webu. Zpracovali jsme jejich bohatou historii, nabídli tipy na výlety v okolí a ucelili informace o zdejší restauraci.
 
Richtrovy boudy nabízí skvělé místo pro rodiny s dětmi i firemní akce na horách. Najdete tu velké dětské hřiště, multifunkční hřiště pro dospělé a v zimě také sjezdovku. Přímo v srdci Krkonošského národního parku na vás čeká absolutní klid. 
Richtrovy boudy - reference
Realizováno:  2018
Zobrazitwww.richtrovyboudy.czExterní odkaz

Profil klienta

Historie Richtrových bud sahá do první poloviny 16. století, kdy sem lidé přišli hledat nerosty a těžit dřevo. Když začala bujet zimní turistika, stala se z chalup hospoda s penzionem. Díky výhodné poloze, která Richtrovy boudy chrání od inverze zespodu a zároveň je kryje před silným větrem, jsou tyto penziony populární dodnes.
 
V Richtrových boudách najdete dost soukromí pro rodinnou dovolenou na horách, ale i pohodlné zázemí pro firemní akce. V hlavní budově je vybavená školící místnost, zdejší restaurace připraví občerstvení a odpoledne můžete vyrazit na tůru nebo zajít do sauny.

Použité technologie

K použitým technologiím patří značkovací jazyk HTML, programovací jazyk PHP, MySQL databázový systém, CSS kaskádové styly a marketingový a publikační Systém Animáto.

Dodané služby

Kontakty

Studio Animato s. r. o.
Karla Tomana 46/6
Hradec Králové