Animato bylo na Ecommerce Expo nepřehlédnutelné

Animato na Ecommerce Expu
30. ledna jsme se zúčastnili první konference a veletrhu E-commerce Expo, zaměřené na e-shopy. Na akci si přišli na své firmy působící v oboru i samotní provozovatelé e-shopů. Více než 100 vystavovatelů prezentovalo nové technologie, marketingové nástroje nebo řešení pro tvorbu e-shopů. Za jeden den se halou letňanského výstaviště mohlo projít na 3000 návštěvníků.
 

Expozice Animata dominovala prostoru. Zastínila i Google. 

Na veletrhu jsme vystavovali v těsné blízkosti Heuréky, Toyoty a Googlu. Čtyřmetrová konstrukce se speciální stěnou se v rozlehlé hale opravdu vyjímala. Vsadili jsme na jednoduchost: krátký popis naší služby, logo a URL adresu. Kombinace výrazné konstrukce a dobré nálady v týmu k nám přilákala spoustu návštěvníku. Stály se na nás i fronty. 
Výrazná expozice Animata na E-commerce ExpoHojná účast na E-commerce ExpoVše o e-commerce na veletrhuRozhovory s návštěvníkyPorada na E-commerce ExpuNa E-commerce Expo jsme se nenudiliAreál veletrhu E-commerce ExpoAnimato v lednu na E-commerce ExpoVeletrh E-commerce Expo v Praze

Veletrhu se účastnili důležití hráči české e-commerce

V naší interní anketě o nejlepší expozici ale jednohlasně zvítězil koutek Marketing Mineru. Jednoduchý, skromný s vtipným detailem hornických helem na stolcích. Silná pozice Marketing Mineru na trhu víc nepotřebuje.
Google na E-commerce ExpoGoPay na Ecommerce ExpoHeureka na Ecommerce ExpuMarketing Miner - nejlepší stánek na Ecommerce ExpuSeznam na Ecommerce ExpuZásilkovna na Ecommerce Expo
Velké díky patří Jindřichu Fáborskému a celému organizačnímu týmu, kteří za veletrhem a konferencí o e-commerce stojí. Vysoká úroveň, hladký průběh celé akce a spousta užitečných kontaktů není určitě standardem všech českých veletrhů. 

Kontakty

Studio Animato s. r. o.
Karla Tomana 46/6
Hradec Králové