Miroluk se trefil do černého

Při návrhu nového e-shopu Miroluku jsme si snažili představit, jak by vypadala ta nejrychlejší a nejpohodlnější cesta k získání nových náplní do tiskáren. A pak jsme ji jen převedli na nové stránky Miroluku. Takže teď kvalitní tonery nakoupíte za pár vteřin. Určitě si to vyzkoušejte.
Miroluk - reference

Nákup klidně do 60 sekund

U každého klienta se soustředíme na to, aby jejich nový web nebo e-shop plnil svůj hlavní cíl. V případě Miroluku je to rychlý nákup tonerů. Proto jsme do zorného pole uživatelů umístili vyhledávací tlačítko. Stačí do něj začít vpisovat značku vaší tiskárny a našeptávač už vám pomůže najít její přesnější určení. Potom si vyberete potřebné barvy a jdete k pokladně.
 

Cílem tohoto e-shopu není vás na stránkách zdržovat. Naopak.

Pro uživatele jsme připravili také funkci rychlého zopakování objednávky. Takže při další návštěvě už jen přijdete a vybrané tonery na vás budou seřazené čekat ve formě přehledu naposledy zakoupených produktů.
Při práci se vždy myslíme na UX experience. I u Miroluku nám šlo hlavně o to, aby se uživatelům na e-shopu líbilo, hladce jím proplouvali a náplně do tiskáren si už nechtěli koupit nikde jinde.

Kontakty

Studio Animato s. r. o.
Karla Tomana 46/6
Hradec Králové