Unikátní CMS systém

Redakční systém CMS vám umožní spravovat obsah vašeho webu/e-shopu z jakéhokoliv počítače nebo mobilního zařízení připojeného k internetu. Jeho ovládání je snadné, proto s ním může operovat každý. K úpravě stránek nepotřebujete “vyšší programátorskou”, zvládnete to sami. Naši klienti dostávají CMS k projektům zdarma.

Redakční systém Animáto si zamilovaly 4 000 uživatelů, protože nabízí:

Snadné ovládání

Snadné ovládání

Redakční systém si ochočíte během chvíle. Mile vás překvapí svou přehledností a jednoduchostí. Ve Správě webu přidáte nové stránky, upravíte zařazení stávajících, nebo smažete ty nepotřebné. V Redakci připíšete nový článek a jednoduše jej zveřejníte. Více informací najdete tady.
Jedinečný koncept prvků

Jedinečný koncept prvků

V CMS můžete na web či e-shop tvořit rozmanitý obsah. Vložte na stránky zajímavý text, okořeňte ho obrázkem, zákazníky pobídněte formulářem a na Google mapách jim ukážte, kde vás najdou. Nabídněte jim i zajímavé zprávy z vašeho oboru. V sekci Redakce si jednoduše nastavíte výpis článků, které se budou řadit podle vašich potřeb. Více se dočtete tady.
Rychlost

Rychlost

CMS ovládáte v internetovém prohlížeči. K úpravám vám postačí počítač a internetové připojení. Animáto vás nebude zdržovat. Rychle se načítá a změny se na stránkách promítnou okamžitě.
Široké spektrum funkcí

Široké spektrum funkcí

S naším redakčním systémem dostanete v základu množství užitečných funkcí. Pro přehlednost si je rozdělme na:
 
Vnitřní: patří sem editace struktury webu a veškerého obsahu na jednotlivých stránkách. Díky nim hravě upravíte pořadí stránek v menu, ale i texty a ostatní obsah.
  • přidáte nové stránky, smažete nepotřebné, upravíte pořadí stávajících
  • upravíte text v textovém editoru (nadpisy, do sloupců, boldem)
  • vytvoříte odkazy
  • vložíte tabulky a grafy
  • přidáte obrázky do galerie
  • nabídnete google mapy
  • zveřejníte výpisy článků
Vnější: ty slouží ke kontaktu se zákazníky. Patří sem např.:
  • formuláře, které návštěvníkům umožní požádat třeba o nezávaznou nabídku
  • možnost vytištění stránky
  • snadné odeslání stránky do emailu
Nejzajímavější příplatkové moduly

Více informací najdete zde.
Moduly vytvořené na míru vašemu projektu

Moduly vytvořené na míru vašemu projektu

Hotových modulů máme dvě desítky. Můžeme vám také vytvořit úplně nové funkce na míru. Chceme, aby vaše stránky spolehlivě splňovaly nároky a očekávání vašeho oboru a zákazníků.
Uživatelská podpora

Uživatelská podpora

S naším CMS se máte vždy o koho opřít. Na telefonu a e-mailu vám je k dispozici uživatelská podpora. Napíšete nebo zavoláte a my vám pomůžeme vyřešit veškeré problémy a nejasnosti spojené s redakčním systémem. Nebudete na to sami.
Animáto je systém, který si zamilujete. Během chvíle se seznámíte a  už bez sebe nedáte ani ránu. Snadno v něm vytvoříte lákavý obsah, který si uživatele přitáhne. Vyzkoušejte si to sami.
Získat nezávaznou poptávku na e-shop s CMS

Kontakty

Studio Animato s. r. o.
Karla Tomana 46/6
Hradec Králové