Výroba webů na míru

5 věcí, které potřebujete u každého webu

1

Důkladná příprava

U webů začínáme pečlivou přípravou. Seznámíme se s vaším oborem a zákazníky. Na základě vstupních informací připravíme obsah a návrh struktury webu.
2

Responzivní design s důrazem na mobily

Nový web se pohodlně ovládá jak na mobilu, tak i na tabletu a klasickém počítači. Obsah se přizpůsobuje všem typům zařízení.
3

Vysoká rychlost načítání

Uživatelé jsou ochotní čekat na načtení stránky zhruba 2 vteřiny. Potom odchází. Naše weby se načítají rychle, a to i na mobilu. Vysoká rychlost načítání přispívá k lepším pozicím ve vyhledávačích, efektivnější PPC reklamě a větší spokojenosti uživatelů.
4

Úchvatné detaily na displejích s jemným rozlišením

Všechny grafické prvky designujeme na míru displejům s jemným rozlišením. Ostře se pak zobrazuje každý detail, např. hrany tlačítek, texty, ikony a grafy.
5

Doživotní záruka a servis

Poskytujeme doživotní záruku na šablony webů, které dobře fungují v prohlížečích. Budete mít jistotu, že se stránky správně zobrazují a všechny prvky bez problémů fungují. Průběžně se staráme také o spolehlivý provoz a zabezpečení našich webů.

Řekněte si o nabídku

Řekněte si o nabídku
603 579 377
8 - 16 hodin v pracovní dny

Reference webů

Pracujeme pro všechny: velké i malé firmy, milovníky kravat a obleků, šikovné řemeslníky, kreativní duše, školky i motorky… a mnohé další. Přečtěte si o naší výrobě webů víc. Pomocnou ruku rádi nabídneme i vám. Ozvěte se.

 

A dalších více než 350 projektů

Získat nezávaznou nabídku
Ozvěte se. Rádi si s vámi popovídáme o vašich potřebách a sestavíme vám nabídku na míru.

Kontakty

Studio Animato s. r. o.
Karla Tomana 46/6
Hradec Králové